امام جمعه بردسیر گفت: نماز جمعه باید محور وحدت جامعه و انقلابی باشد و این جناح و آن جناحی نباشد.

امام جمعه بردسیر: نماز جمعه باید محور وحدت جامعه باشد
حجت الاسلام علی اکبر کرمانی امام جمعه بردسیر ضمن اشاره به برکات و آثار نماز جمعه گفت: همیشه دشمنان ما از برگزاری نماز جمعه جامع الشرایط هراس داشته اند و به دنبال کمرنگ کردن آن هستند.

وی ۵ مرداد سالروز برگزاری اولین نماز جمعه را گرامیداشت و افزود: همیشه انقلابی همیشه مردمی شعار نماز جمعه امسال است و این بیانگر اینست که نماز جمعه باید محور وحدت باشد و این جناح و آن جناحی نباشد و فقط انقلابی باشد.

امام جمعه بردسیر تصریح کرد: نماز جمعه از بطن‌مردم برخاسته و باید مردمی بماند و وظیفه امام جمعه حضور در بین مردم و زندگی کردن با مردم و درک درد و نیاز مردم است.

وی از همه برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در نماز جمعه و کسانی که طی سالها به اقامه نماز جمعه در شهرستان به هر نحوی دخیل بوده اند قدردانی کرد و افزود: دفتر امام جمعه دفتر نماینده ولی فقیه در هر شهرستان است و آماده شنیدن مسائل و مشکلات مردم است.

حجت الاسلام کرمانی گفت: عید غدیر روز اعلام رسمی ولایت و امامت حضرت علی (ع) و عید الله اکبر است و این ماه ذی حجه ماه ولایت است زیرا این ماه  با ازدواج حضرت علی و فاطمه شروع می شود و عید غدیر نیز در این ماه قرار دارد.

وی ضمن اشاره به روایات بزرگداشت غدیر و ولایت گفت: راه آبادی دنیا و آخرت ارتباط قلبی با ولایت است و اگر ولایت تثبیت شده و پذیرفته شده بود الان شاهد اینهمه ظلم و داعش و فساد نبودیم.

خطیب جمعه بردسیر تصریح کرد: غدیر باید سبک زندگی ما شود و اطعام و هدیه دادن در روز عید غدیر که بزرگترین عید ما است را فرهنگ سازی کنیم.

وی به وقایع اخیر در خوزستان اشاره کرد و گفت: خوزستان معدن آب و نفت است و وجود این مشکلات بیانگر عدم مدیریت و نظارت صحیح است و زشت است برای نظام اسلامی استانی که خودش آبخیز و نفت خیز است باید با تانکر آبرسانی شود و ان شاء الله با مدیریت صحیح مشکلات مردم خوزستان به زودی حل شود.

حجت الاسلام کرمانی در پایان تاکید کرد: سهل انگاری در رعایت دستورالعملهای بهداشتی سبب شد که رنگ شهرستان دوباره قرمز شود و تعداد زیادی از کسب و کارها تعطیل شدند که امیدواریم با همکاری شما مردم به زودی این وضعیت تمام شود.