سایت “عصر بردسیر”به عنوان اولین پایگاه خبری مجوز دار شهرستان بردسیربا هدف پوشش اخبار اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به خصوص اخبار شهرستان بردسیر فعالیت خود را مجددا آغاز کرد.
دانستن حقایق و آگاهی از واقعیت ها در جامعه امروز ما جزو مهم ترین حقوق هر شهروندی محسوب می شود که همواره در راستای تحقق آن تلاش های زیادی شده است. دراین میان اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نیز از جمله رسالت هایی به شمار می آید که علاوه بر برخورداری از جایگاه و احترامی خاص در میان همه اقشار و گروه های جامعه، همواره وظیفه ای خطیر و سنگین داشته و لازمه ی ورود به آن دارا بودن شانه هایی ستبر و قدم هایی استوار را طلب می کند.
در همین راستا و با توجه به اهمیت فضای سایبر و اطلاع رسانی مجازی بر آن شدیم تا با تاسیس و راه اندازی مجدد سایت قدم هایی هر چند کوچک در این راه برداریم.
پایگاه خبری تحلیلی “عصر بردسیر” انعکاس دهنده مهم ترین اخبار و رویدادهای شهرستان ،استان و کشور به همراه ناگفته های اتفاقات روز بوده و به نشانی اینترنتی زیر برای عموم قابل مشاهده و دسترسی می باشد.

www.asrebardsir.ir

“عصر بردسیر”از کلیه شهروندان ،علاقمندان،اهالی رسانه و مسئولین محترم دعوت به عمل می آورد تا این مجموعه را در این امر خطیر یاری فرمایند.