فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر از کشته شدن یک جوان هنگام شکار غیر مجاز با شلیک یک شکارچی دیگر که هر دو در کمین شکار گراز بوده اند، خبر داد.
به گزارش عصر بردسیر  ، جعفر غضنفری، فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر اظهار کرد: چند شب قبل دو گروه شکارچی برای شکار غیرمجاز در منطقه دهنو بیدخوان از توابع شهرستان بردسیر در کمین گراز بوده اند که متاسفانه گروه اول با مشاهده حرکت هایی لابه لای بوته ها، به تصور ورود شکار اقدام به شلیک می کنند؛ اما گلوله آن ها به شکارچی دیگری که در همین مکان حضور داشته اصابت می‌کند و باعث مرگ او می شود.
وی افزود: شکارچی قاتل به همراه سایر همراهانش از محل متواری می شوند که با اطلاع و پیگیری موضوع توسط عوامل انتظامی و با انجام تحقیقات بعدی توسط پلیس آگاهی، عامل تیراندازی و چهار نفر از همراهانش کمتر از ۱۲ ساعت از وقوع حادثه شناسایی و دستگیر شدند و از آن ها سه قبضه سلاح شکاری غیر مجاز نیز کشف شد.
غضنفری در پایان هشدار داد: اساسا داشتن سلاح غیر مجاز و انجام شکار غیر مجاز می تواند منجر به سوانح و حوادث ناگواری همچون این حادثه بشود از این رو پلیس با دارندگان سلاح غیرمجاز برابر قانون برخورد خواهد کرد و در این رابطه با توجه به خشکسالی های اخیر که باعث افزایش شمار حیوانات در حاشیه شهر و روستاها شده از همگان درخواست داریم از شکار آن‌ها خودداری کنند.