رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان کرمان گفت: یکی از بازرسان در بخش نگار بردسیر در مسیر تردد شعبه سیار دچار سانحه تصادف شده و جان خود را از دست داد.
به گزارش عصر بردسیر ، تاج‌الدین صالحیان عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ‌هیئت‌های بازرسی در کل شهرستان‌های استان کرمان براساس زمانبندی وزارت کشور تشکیل شدند اظهار داشت: شبکه بسیار خوب بازرسی در سطح شهرستان‌ها، صندوق‌ها، سربازرسان و بازرسان ویژه شکل گرفت.
وی به شماره تلفن‌های گزارش تخلفات انتخابی، ۱۱۱ سامد و ۳۲۲۲۲۵۵۰ بازرسی استانداری اشاره کرده و افزود: امروز در سامانه سامد بالغ بر ۱۰۰ تماس و ۳۰ گزارش داشتیم و همه موارد بررسی شده‌اند.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان کرمان با بیان اینکه هیئت بازرسی تا زمان اعلام پایان رسمی انتخابات به فعالیت خود ادامه می‌دهد گفت: بیشترین تلفن در سامد شهرستان‌های نرماشیر، زرند و کرمان داشتند و مردم کمبودها و هر مسئله‌ای که انتخابات را با اخلال مواجه کند به ما گزارش می‌کنند و به آن رسیدگی می‌شود.
پوشش لحظه‌به‌لحظه اخبار انتخابات ـ استان کرمان|‌ انتخابات ۲۸ خرداد ‌از جوار مرقد شهید سلیمانی / ۶۰۰۰۰ کرمانی رأی خود را به صندوق‌ها انداختندامام جمعه کرمان: مشارکت مردم در پای صندوق‌های رأی نشان داد انقلاب ما زنده و جهت‌دار استگزارش امنیتی از سطح استان کرمان گزارش نشده است/ اشراف امنیتی در تمام شعب اخذ رای ‌ وی با اشاره به اینکه بازرسان ویژه با هیئت بازرسی در ارتباط هستند و بیش از ۱۰ مورد را شخصاً جواب دادم که نکات و سوالاتی مطرح کردند و در حال رصد گزارش‌ها و تخلف‌ها هستیم افزود: سربازرسان هم در شهرستان‌ها در بازدیدهای میدانی، نکات و اشکالات احتمالی را مطرح می‌کنند.
صالحیان با تسلیت درگذشت یکی از بازرسان انتخابات شهرستان بردسیر در سانحه تصادف گفت: علی بهزادی گودری یکی از بازرسان در بخش نگار بردسیر صبح امروز در مسیر تردد شعبه سیار شماره ۸ دچار سانحه تصادف شدند و جان خود را از دست دادند.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان کرمان با بیان اینکه با تاکید استاندار کرمان تمام حق و حقوق وی را پیگیری خواهیم کرد افزود: بیمه وی به عنوان بازرس انجام شده بوده است